Fotogalerie

Natáčení audiovizuálních svědectví

Natáčení probíhalo od 28. ledna do 15. dubna 2008 s dcerami politických vězňů 50. let 20. století na území České a Slovenské republiky v režii studentů FAMU.

Tisková konference

Dne 14. 5. 2008 se k audiovizuálním svědectvím uskutečnila tisková konference a dvě prezentační akce v Poslanecke sněmovně Parlamentu ČR pod záštitou místopředsedkyně PSP ČR Miroslavy Němcové a poslance Petra Bratského.

Golden Stars Awards 2008

Projekt získal ocenění "Zlaté hvězdy". Celá delegace si cenu převzala 13. 11. 2008 v Bruselu. Zástupci projektu se mimo jiné setkali i s velvyslancem České republiky pro Belgické království.

Vánoční večírek

15. 12. 2008 naše občanské sdružení udělalo vánoční setkání s dcerami politických vězňů a všemi ostatními, kteří spolupracují či jakkoliv jinak se podílí na audiovizuálním projektu "Dcery 50. let".

Novoroční přání 2009

Přejeme vám všem pěkné vánoční svátky a jen vše dobré do nového roku 2009. Zde si můžete stáhnout naše PF 2009 hned v několika verzích.

Potisk DVD

Podívejte se na náhledy přebalu a potisku DVD.

Prezentace v Senátu PSP ČR

Projekt "Dcery 50. let" byl úspěšně představen v rámci festivalu Mene tekel na Mezinárodní konferenci "Totalita v kontextu evropských zemí, její příčiny a důsledky" v Senátu PSP ČR. Fotografie nám poskytla Dcera Hana Truncová.

Naše projekty

----------------------------------------------------
50. léta a videosvědectví dětí politických vězňů

----------------------------------------------------

Dcery 50. letAudiovizuální svědectví – výpovědi dcer politických vězňů v bývalém Československu v období 1948 – 1960

----------------------------------------------------

ZMIZELÍ SOUSEDÉaneb Pátrání kamerou teenagerů po stopách židovských spoluobčanů.


Copywriting eBRÁNA s.r.o. Jednotný firemní styl eBRÁNA s.r.o.